30.10.2020

Alta COW WATCH

Alta siūlo išsamų tikslių ir stabilių prietaisų asortimentą, užtikrinantį patikimą rujos laiko nustatymą ir sveikatos stebėjimą. Alta COW WATCH kaklo ir (arba) kojos siųstuvas-imtuvas yra daugiafunkcis.  Prietaisas ne tik tiksliai nustato rujos laiką, tačiau taip pat įspėja, kai gyvulys praleidžia mažiau laiko ėsdamas ar stovėdamas. Gavus šią informaciją galima nedelsiant pradėti gydyti gyvulius ir užkirsti kelią sveikatos problemoms.

Kaip jis veikia?

  • Alta COW WATCH išmanieji jutikliai fiksuoja individualų gyvulių elgesį ir judesius.
  • Kiekvieno gyvulio duomenys yra nuolat saugomi per anteną.
  • Duomenų centras apdoroja ir analizuoja gautus duomenis ir pateikia jų apžvalgas, kurias galima peržiūrėti savo asmeniniame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ir išmaniajame telefone.
  • Sistema automatiškai siunčia pranešimus apie neėdrius gyvulius ar elgesio pokyčius, kurie gali rodyti sveikatos problemas.

Alta COW WATCH visada stebi jūsų gyvulių elgesį ir judėjimą bei perspėja, kai gyvuliui reikia skirti papildomo dėmesio – atsižvelgti į sveikatos problemą ar keisti valdymo metodus. Jūs turite galimybę kontroliuoti situaciją ir gydyti gyvulius tinkamu metu ir tinkamu būdu.

Galite mėgautis ramybe žinodami, kad naudodami šį prietaisą sutaupysite laiko ir pasieksite geresnių rezultatų kiekvieno gyvulio atžvilgiu.

Alta Cow Watch lankstinukas

Susisiekite su mumis