05.06.2023

Sveaverken pašarų pristūmimo robotas Nimbo

Pašarų pristūmimo robotas Nimbo turi galingą variklį, vaizdo registratorių su navigacija ir yra greitai įkraunamas bei užima mažai vietos šėrimo take, todėl puikiai tinka mažiems ir vidutiniams ūkiams.

Kompaktiško dizaino pašarų pristūmimo robotas turi mažesnį korpusą ir mažesnę įkrovimo stotelę nei Pro modelis.

Vaizdo registratorius
Nors ir Sveaverken yra vaizdo registravimo technologijos pradininkas pramonėje, tačiau ir toliau tobulina pašarų pristūmimo robotus. Naudodami optimizuotus algoritmus ir garso bangų modulį, pašarų pristūmimo robotas Nimbo gali nustatyti kliūtis ir prisitaikyti savo kelionės maršrutus automatiškai.

Greito įkrovimo stotelė
Standartiškai robotas komplektuojamas su nauja 48 V 40 Ah trijų dalių ličio baterija. Kai robotas pabaigs užduotį, jis automatiškai sugrįš į įkrovimo stotelę pakartotiniam įkrovimui. Vieno pakrovimo užtenka nepertraukiamam roboto darbui daugiau nei 16 valandų per dieną

Nuotolinis stebėjimas realiu laiku
Nuotraukos iš tvarto gali būti siunčiamos realiuoju laiku į IoT platformą, kur galite bet kada stebėti robotą ir tikrinti bandą. Nuotoliniu būdu galite valdyti robotą ir, jei reikia, keisti jo parametrus, tokius kaip darbo valandos.

Galingas variklis
Robotas naudoja naujus 400 W didelės galios variklius be šepetėlių ir naudoja naujai sukurtą variklio valdiklį. Jis buvo optimizuotas pagal mažų ir vidutinių ūkių scenarijus, kad būtų užtikrintas didesnis pavaros sukimo momentas.

Įrenginys lengvai prižiūrimas – naujoviško modulinio dizaino robotas nereikalauja ypatingos pagrindinių jo dalių priežiūros. Naujo greito atlaisvinimo volelio ir savaime išsivalančių įkrovimo plokščių derinys dar labiau sumažina priežiūros dažnumą ir sudėtingumą. Įprasti priežiūros darbai ūkininkams nebekels rūpesčių. 

Skersmuo 1080 mm
Aukštis 1120 mm (darbinis)
665 mm (transportavimo)
Svoris 410 kg
Maks. judėjimo greitis 18 m/min
Maks. Nuolydis
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Ratų skaičius 3
Varomasis ratas 2×Ø250×80 mm
Navigacija Vizualinis valdymas + magnetiniai vinys
Kliūčių vengimas Vizualinis
Variklio galia 400 W
Baterijos tipas Trijų dalių ličio baterija
Įprasta akumuliatoriaus įtampa 48 V
Akumuliatoriaus talpa 40 AH
Įkroviklio pajungimo įtampa 220 V
Įkroviklio įvesties dažnis 45 ~ 65 Hz
Įkroviklio išėjimo įtampa 48 V

 

Susisiekite su mumis